RACİ ŞAŞMAZ SKANDALI

Raci Şaşmaz tarafından ev yapma vaadiyle kandırılan, evleri yapılmayan, kira desteği sözü verildiği halde kiraları ödenmeyen binlerce insan aynı mağduriyeti yaşıyor.

Evlerini vermeye mecbur bırakılan ve birikimleri ellerinden alınan insanların devlete ve Raci Şaşmaz’a güvenmekten başka suçu yok. Yetkililerden ve Raci Şaşmaz’dan gereğinin yapılmasını istiyorlar.

İstedikleri ne sadaka, ne para, ne de hak etmedikleri herhangi bir şey…

Sadece yıllarca emek verip biriktirdikleri paralarını ve evlerini alan Raci Şaşmaz’dan biraz merhamet bekliyorlar. Raci Şaşmaz evlerini yapmazsa çok daha kötü bir duruma düşecekler. Evlerinden olan insanlar şu an çadırda yaşamaya mecbur bırakıldı.

Raci Şaşmaz ise kendisinin de dolandırıldığını iddia ediyor. İnsanların evlerini alıp şirketi çaycıya devreden birinden bahsediyoruz! Siz söyleyin, asıl dolandırılan; evlerinin yapılmasını bekleyen suçsuz insanlar mı, yoksa Raci Şaşmaz mı?

Raci Şaşmaz halen ATV gibi bir kanalda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde senarist ve yapımcı olarak çalışma hayatına devam ediyor. Ne evlerini ellerinden aldığı insanlar umurunda, ne de sönen ocaklar, bir anda sokağa düşen insanlar!

Asla çaresizlik içinde olduğumuz düşünülmesin. Raci Şaşmaz yaptıklarının hesabını vermek zorunda. Elimizden aldığı evlerimizi yapmak zorunda. Sadece süreci hızlandırmak için desteğe ihtiyacımız var. Lütfen desteğinizi esirgemeyin, paylaşın ve bu durum bir an önce çözüme kavuşsun!